DVEŘE

INSPIRACE - navštivte aktuální katalog dveří a domluvte si nezávazně >> zaměření, vyvzorkování a cenovou nabídku. << 

RÁMOVÁ ŘADA STILE

Rámové dveře řady STILE mají výjimečně kvalitní konstrukci, protože rámy i příčky jsou vyrobeny z plně masivního materiálu. Používá se zde rovněž nová technologie polepování spočívající v polepení jednotlivých prvků vč. dveřního falce jedním kusem povrchu.

Větší hmotnost křídla, pevná konstrukce, žádné viditelné spoje, použití dvoučepových závěsů - to vše jsou faktory, které mají značný vliv na estetiku a kvalitu produktu.

Povrch GREKO má zvýrazněnou strukturu dřeva, což pří pohledu vytváří dojem, že dveře jsou vyrobené z přírodního dřeva. Tento povrch má také zvýšenou odolnost proti poškrábání. Povrch Greko je nejpopulárnější povrch a nejlepší povrch pří porovnání cena/kvalita.

Povrch Laminát CPL o tloušťce 0,2 mm je vysoce odolný proti nárazům, ošoupání, poškrábání, vysokým teplotám a UV záření. Laminát CPL je vhodný pro tzv. náročné prostory [vystavené vyšším teplotám, nadměrné vlhkosti nebo vysoké frekvenci používání.


PVC krytiny novilon Viva, nebo bychom mohli říci měkčený vinyl je podlahová krytiny hodící se do interiéru na podlahové vytápění. Díky svým vlastnostem je novilon viva velmi oblíbenou podlahovou krytinou pro chůzi na boso. Viva je velmi příjemné pvc s pocitem chůze na obláčku. Reflexní paměť zajistí při stěhování nábytku zpětné vystoupení...